parallax background

Teambuilding u Máchova jezera?
Ubytujte se v LakeParku

Už jste si prohlédli fotky našich apartmánů? V tom případě vás můžeme ujistit, že nejsou pouze pro rodiny s dětmi nebo jednotlivce. Využít je samozřejmě mohou i firmy se svými zaměstnanci. Pokud se rozhodnete uspořádat teambuilding v okolí Máchova jezera, jen těžko najdete výhodnější ubytování.

Nejdůležitějšími slovy jsou pro nás „pohodlí“ a „soukromí“. Vždyť po celodenním programu potřebujete znovu načerpat síly, ideálně bez vyrušování. Co na vás tedy čeká v každém apartmánu?


Klidný spánek a kompletně vybavené apartmány

Především postele boxspring. I díky vysoké matraci poskytují maximální pohodlí a po aktivně stráveném dni v ní rychle načerpáte další síly. Ať už přijedete v malém týmu nebo jako větší firma, v LakeParku se ubytuje až 100 osob.
Relaxovat můžete i v obývacím pokoji před 40palcovou Full HD televizí. K dispozici vám bude samozřejmě plně vybavená kuchyně včetně kávovaru Dolce Gusto. Ke každému apartmánu navíc patří i pračka a sušák na prádlo. Stejně tak vám rádi zapůjčíme fén a žehličku spolu s prknem. O vaše soukromí se postarají venkovní žaluzie, které zároveň plní ochrannou funkci proti slunci.


Poradíme kam na výlet i na dobrý oběd

Pokud do svého programu zahrnete cyklistiku, je vám k dispozici kolárna – zapomeňte na náročné tahání bicyklu do apartmánu. A pokud chcete ušetřit síly, rádi vám zapůjčíme elektrokolo nebo čím dál populárnější paddleboard. Večer si můžete odpočinout v privátní sauně.


Rádi vám poradíme se vším, co budete potřebovat – od nejlepších restaurací v okolí až po turistické cíle, které byste neměli minout. Zároveň pro vaši firmu připravíme nabídku na míru. Pro některé je to možná klišé, ale v Lakeparku věříme na individuální přístup. Podobně kvalitní ubytování za nabízenou cenu na Máchově jezeře totiž nenajdete. Zavolejte nám na číslo 777 300 306 nebo napište na e-mail info@lakepark.cz a přesvědčte se sami.

Ceny / Rezervace