parallax background

Jaro u Máchovo jezera:
Proč byste jezdili jinam?

Je konečně jaro. Všude kolem vás jsou barvy a vůně. Příroda doslova láká k romantickým procházkám i sportovním aktivitám. A Máchovo jezero je místo, kde vás omezuje jen vlastní fantazie. Snové lesy, hrady se svými příběhy, jezero plné ryb nebo kilometry cest čekající jen na vás a vaše kolo. Už víte, že vyrazit sem, byl ten nejlepší nápad.

Samozřejmě můžete zajít s celou rodinou do kina. Nebo na krátkou procházku za město, kde jste spolu byli už tolikrát. Společný víkend ve velkorysých apartmánech s terasou u Máchova jezera je ale něco výjimečného. Vždyť právě tady „hrdliččin zval ku lásce hlas“.

Kokořín. Bezděz. Houska. Zákupy nebo Lemberk. To jsou hrady a zámky, které s jarem konečně otevírají své brány. Historie jde ruku v ruce s tajemstvími a romantikou. A právě sem může vést váš první výlet.

Rodinné sportování má zelenou

V okolí Máchova jezera čekají stovky kilometrů cest a stezek na hladkém asfaltu i v lehčím terénu – doslova ráj pro cyklistiku. Vyzkoušet samozřejmě můžete i populární elektrokola, která vám rádi půjčíme. Outdoorové aktivity doplňují tenis, golf, jezdectví a samozřejmě vodní sporty. Večer si pak můžete odpočinout v sauně, kterou rezervujeme jen pro vás.

Když jezero vyjde vstříc komukoliv

Voda ale neznamená jen plavání. Když budete chtít, vyrazíte na jezero ve šlapadle, veslici, na jachtě nebo na paddleboardu. Právě ten je čím dál oblíbenější a my vám ho rádi zapůjčíme. Na své si přijdou i „tiší blázni“, protože nedaleký Nový rybník cca 500 metrů od LakeParku je plný ryb. Čekají na vás nejen trofejní kapři, ale také štiky, candáti nebo dokonce vzácní boleni.

Dokonalá dovolená hodinu od Prahy

Ať už si potřebujete odpočinout od rušného města nebo chcete strávit aktivní víkend, možností máte samozřejmě mnohem víc. My vám jen předáme klíče od apartmánu a dál rozhodujete vy sami. S partnerem, přáteli nebo s celou rodinou – letošní jaro u Máchova jezera pro vás bude nezapomenutelné.

Ceny / Rezervace