Apartmány na prodej

V prodeji zbývají poslední volný družstevní byt s možností převodu do osobního vlastnictví.

Popis bytu naleznete níže na stránce. Pro detailní informace včetně výměr jednotlivých místností a umístení v rámci objektu si stáhněte kartu bytu.

O projektu

Bytový dům LakePark residence je situován v obci Staré Splavy ležící v centru rekreační oblasti Máchova jezera. Dům tvoří tři samostatné objekty na společné podnoži s jedním podzemním a šesti nadzemními podlažími. V domě se nachází celkem 37 bytových jednotek, z nichž ke každé náleží parkovací stání a sklepní kóje. Téměř každý byt disponuje terasou nebo lodžií. Součástí objektu je také privátní sauna, místnost pro uložení kol s čistícím koutem, místnost správce objektu, technické zázemí a podzemní garáže.

Byty je možné zakoupit pro vlastní potřebu či jako investici s garantovaným výnosem 4 % ročně.

Vlastníkům apartmánů nabízí LakePark residence možnost poskytnout svojí nemovitost servisní společnosti EBM Rent.
Společnost EBM Rent zaplatí za pronájem apartmánu 4% jeho pořizovací hodnoty za každý rok pronájmu.
EBM Rent apartmán kompletně vybaví a postará se o veškeré provozní náklady. Apartmán pak bude dále krátkodobě pronajímat.
Vlastník apartmánu bude mít možnost využít apartmán 4 týdny v roce pro své potřeby.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Výpočet zhodnocení si můžete vyzkoušet v tomto dokumentu.
(pro správnou funkčnost potřebujete Acrobat Reader)

Výpočet investice

A.1.3

Číslo bytu: A.1.3.
Kategorie: 2+kk
Plocha bytu: 59.4 m2
Minimální pořizovací cena:** 1 137 620 Kč
Orientační měsíční splátka:*** 9 322 Kč
Cena celkem:* 3 064 629 Kč
Karta bytu
 
* Uvedená cena je vč. DPH a zahrnuje parkovací stání a sklep.
** Uvedená částka je podíl z celkové ceny bytu včetně příslušenství. Jedná se o členský vklad, který je nutné uhradit při vstupu do bytového družstva.
*** Jedná se o výšku splátky družstevního úvěru připadající na konkrétní bytovou jednotku při členském vkladu ve výši jak je uvedeno, bez poplatků za služby, fond oprav apod., dle úrokové sazby 2,64% p.a.
Plánek bytu je orientačním zobrazením. Plochy jednotlivých místností v plánku vycházejí z dokumentace pro stavební povolení a mohou se od skutečného provedení mírně lišit. Podlahová plocha bytu je vypočtena dle nařízení vlády č. 366/2013 Sb. Veškeré vybavení nábytkem, včetně kuchyňské linky, elektrospotřebiče a bytové doplňky nejsou součástí standardního vybavení.
Ceny / Rezervace