parallax background

Hotely? Kempy? Apartmány?
Víme, jaké ubytování vám bude vyhovovat nejvíc

Když jedete na Máchovo jezero, máte několik možností ubytování. Např. kempování má nádech romantiky. Hotely nebo pensiony zase budou vyhovovat náročnějším hostům. Proto vám představíme kompletní možnosti ubytování se svými výhodami i nevýhodami. Byla by škoda si zážitek z přírody i památek jakkoliv zkazit.

Apartmány – ubytování pro rodinu i partu přátel

Apartmány nabízí vysoký komfort za přiměřenou cenu. A jakkoliv nejsou příliš vhodné pro jedince, o to víc si je oblíbí aktivní rodiny nebo skupina přátel. Snadno v nich získáte pocit, že jste doma, čemuž přispívá i maximální soukromí. Na rozdíl od hotelu si totiž děláte, co chcete a nevyrušuje vás hotelová služba nebo uklízečka. Zároveň si uvaříte podle momentální chuti v plně vybavené kuchyni, stejně jako můžete navštívit některou z blízkých restaurací.

 

Kemping – za málo peněz málo pohodlí

Kempování na Máchově jezeře má dlouhou tradici. A právem. V chatce nebo ve stanu totiž zažijete nejužší kontakt s přírodou, navíc vás bude hřát myšlenka na ušetřené peníze. Co ale budete muset oželet? Především soukromí – kempy bývají často přecpané a tomu odpovídá i kvalita toalet nebo umýváren (noční výlet 100 a víc metrů přes celý kemp není příjemná zkušenost). Jen několik z nich je navíc přímo u vody, takže se na pláž musíte kus projít.

 

Penziony – když nechcete utrácet za hotely

V okolí Máchova jezera jsou samozřejmě pensiony, které v porovnání s chatkou v kempu nabízí větší komfort. Jejich vybavení je ale často starší a ochota majitele pro vás cokoliv zařídit, závisí objekt od objektu. V porovnání s apartmány je navíc jejich kapacita i pokoje menší. Pro větší rodinu jsou pak vysloveně nevhodné, když mají maximálně 4lůžkové pokoje (v apartmánu se pohodlně ubytuje i 6 lidí).

 

Hotely – za komfort si připlatíte

Pokud by někomu nestačil komfort apartmánů, vždy má možnost si rezervovat ubytování v hotelu. I zde ale najdete nevýhody spojené s menší mírou soukromí (hotelová služba půjde k vám na pokoj). Zároveň pokoje budou často menší. Hotelová služba však může být zároveň výhoda ve chvíli, kdy si objednáte snídani na pokoj nebo potřebujete zařídit transport.

 

Naše apartmány jsou ideální pro rodiny s dětmi. A na co se mohou děti u jezera těšit? Pár tipů najdete zde.
Nemusíte čekat na léto, na jaře je u nás také krásně. Připravili jsme pro Vás jarní inspiraci.
Nyní můžete navíc využít slevu 25 % na jarní termíny (platí na 4 noci a více). Budiž příkladem tato rezervace.

Ceny / Rezervace